CS CS CS

HTA Channel | Hockey Talent Academy | Tréninková videa | Hokej

Notice: Undefined variable: iframe in /home/domains/htavideo.com/web/public/www/includes/page/body1.php on line 222

SLUŽBY PRO HRÁČE

BROUŠENÍ BRUSLÍ

Provádíme plně automatické přesné broušení všech typů hokejových na programovatelném profesionálním švédském stroji značky ProSharp.

Výhodou tohoto broušení je přesné nastavení:

  • podle váhy a úrovně bruslaře, požadované fixace, rychlosti, nebo stylu bruslení
  • nastavitelný průměr žlábku
  • nastavitelný přítlak brusného kotouče
  • rychlost posuvu jsou konstantní v průběhu celého cyklu
  • rychlé a přesné upnutí nože do brusky
  • automatické opakování broušení

Oproti ručnímu broušení se jedná o broušení plně automatické s plynulým posunem nože brusle po kotouči brusky, takže nedochází k nerovnoměrnému nabroušení hran, nebo dokonce spálení oceli nože, či změně profilu nože. Získáme tak vždy stejně vysoké hrany pro dokonalý cit při bruslení.

Švédská bruska ProSharp přináší nové možnosti v broušení. Patentovaná a vysoce přesná technologie, používající proces ostření studeným diamantem dává bruslaři bezkonkurenční ostrost s perfektně hladkým ostřím včetně hran, což dává hráči dokonalou kontrolu hran v přímé jízdě, oblouku, jízdě vzad či laterálnímu pohybu. Právě tento systém nám dává možnost být při každém pohybu rychlejší.

Ceny servisních úkonů:

  • Broušení na automatické brusce PROSHARP - 70,- Kč
  • Broušení nových nebo poškozených bruslí - 100,- Kč

Místo: Lipolec 14, Dačice 38001
Provozní doba: pondělí – pátek 9:00-19:00 hod.
Tel: +420 775 559 055


SPORTOVNÍ VÝŽIVA A DOPLŇKY STRAVY

Všichni sportovci se snaží předvádět vrchol svého výkonu, ale aniž by si většina z nich uvědomovala, jejich výkon je závislý na stravě. Sportovci s nepřiměřenou stravou mohou mít nedostatečnou energii pro sportovní výkon, dlouhodobý nedostatek živin, který se projevuje únavou nebo různými onemocněními, zpomalováním růstu nebo úbytku kostní hmoty a také nedosahují potenciálu pro růst svalové hmoty. Všechny tyto aspekty se potom odráží v jejich výkonu bez ohledu na jejich cíle.

I přes samotný fakt, že především mladí sportovci potřebují dbát na svoji stravu, poslední průzkumy ukazují, že velké procento těchto mladých talentů zápasí s energetickou bilancí, zažívá energetický deficit nebo energetický nadbytek., který se stal hlavním parametrem při posuzování stravy sportovce. Většina studií, zabývajících se sportovní výživou hovoří o energetické bilanci, o množství přijaté a vydané energie. Nicméně sportovci často opomíjí ještě jedu neméně důležitou věc a to je větší potřeba kvalitních živin. Stále se setkávám s podvýživou u mladých sportovců, která se projevuje úbytkem svalové hmoty, únavou, častými nemocemi, pomalejší regenerací (až o 80%) a v neposlední řadě zhoršeným sportovním výkonem. Ale vůči tomuto faktu zůstávají neinformovaní nebo lhostejní.

Základem úspěchu každého sportovce je vyvážená sportovní výživa. Klasická běžná strava většinou nedisponuje takovou hodnotou bílkovin a sacharidů, kterou každý sportovec pro svoje výkony potřebuje. Proto je ideální vhodně doplnit pestrou stravu kvalitními výživovými doplňky s přidanou hodnotou důležitých látek.

Sportovní výživa pouze obohacuje běžné stravování o látky, které tělo k nadměrnému fyzickému výkonu potřebuje. Doplňky stravy tvoří na poli sportu velmi významnou kategorii. Ve vrcholovém sportu zasahují do každé oblasti přípravy sportovce a jsou mnohdy i rozhodujícím činitelem mezi úspěchem a neúspěchem při podání sportovního výkonu a v závodě. Všechny produkty, které nabízíme a doporučujeme získali doporučení předních výživových odborníků v oblasti sportu se kterými spolupracujeme. Nabízíme vysoce kvalitní produkty švýcarské firmy SPONSER SPORT FOOD jehož produkty používá švýcarský hokejový národní tým, hokejové týmy HC Lugano , ZSC Lions, HC Fribourg-Gottéron, HC Salavat Yulaev Ufa, fotbalový tým FC Zürich atletická olympijská vítězka Natalia Dobrynskaya, nebo tenistky Maria Sharapova či Ana Ivanovic a mnoho dalších.


VLOŽKY NA MÍRU

Tak, jako každý člověk má svou výšku, váhu a stavbu těla, tak i každé chodidlo má svou vlastní délku, šířku a tvar, tedy morfologii, a proto je unikátní a jedinečné. Bohužel obuv je vyráběna sériově na univerzální kopyta, ve většině případů jen s obyčejnou vkládací měkkou a plochou stélkou. Proto jedinou možností, jak individuálně přizpůsobit sériovou obuv morfologii Vaší nohy, je použití anatomicky tvarovaných 3D sportovních ortopedických vložek, které se stanou pojítkem mezi nohou a botou.

Nabízíme Vám proto sportovní ortopedické vložky SIDAS, které představují to nejlepší ve vývoji a výrobě vložek do obuvi. Svými vlastnostmi, konstrukcí a použitím materiálů řeší Vaši individuální morfologii. Je to ten nejlepší způsob, jak docílit toho, aby chodidla a obuv splynula v jedno a Vy jste byli schopni maximálně využít veškerých konstrukčních vlastností obuvi i vložek. SIDAS CUSTOM 100% tvarování na míru. Zákazník si podle speciálního postupu vyšlápne otisk svého chodidla do silikonových vaků na stroji HD VAC. Odsátím vzduchu vaky ztvrdnou a vytvoří se formy. Do těchto forem se vloží polotovary vložek, rozehřáté v tepelném zařízení na potřebnou teplotu pro tvarování a zákazník se na ně opět postaví. Po vychladnutí polotovarů získá zákazník 3D vložky vyrobené na míru přímo jen pro něj. Vložky se dále dají vyztužovat a upravovat.

Nejlepší je nyní ještě lepší. Nový HA VAC 2 je nejpřesnější systém jaký byl kdy vyroben. Nové silikonové vaky lze natáhnout až o 800%, aby se dokonale přizpůsobily a okopírovaly tvar chodidel. Vložky SIDAS Custom WINTER HOCKEY jsou základním modelem tvarovatelné vložky pro hokejisty. Konstrukce byla vyvinuta tak, aby maximálně podporovala chodidlo po celé jeho plošce. Rozložením váhy na větší plochu plošky chodidla se toto stabilizuje a noha tak minimálně mění svůj tvar při zatížení. Minimalizuje vznik otlaků a puchýřů. Přidáním patního stabilizátoru dosáhnete dokonalejší stability vložky v obuvi. Vložka zlepšuje přenos energie do odrazu! Nohy tvoří základ Vašeho těla a přitom celá jeho váha spočívá jen na několika cm 2 v ledním hokeji pak v kombinaci s bruslí ještě méně. Mají stabilizující, absorbující a pohonnou roli, a proto jsou základním faktorem pro udržení rovnováhy a správné funkce zbytku těla. Už vás napadlo, že právě chodidla jsou jedním z hlavních článků vašeho výkonu v ledním hokeji?


Forgot password

Enter your email address under which you are registered:

Changing password

Attention!

To play this video, you must be registered and logged in: