CS CS CS

HTA Channel | Hockey Talent Academy | Tréninková videa | Hokej

Notice: Undefined variable: iframe in /home/domains/htavideo.com/web/public/www/includes/page/body1.php on line 208
JAROMÍR PYTLÍK
IN SENIOR LEAGUE

O HTA Video

Vítáme Vás na stránkách HTA Video.

Když jsme v roce 2007 nahráli první tréninkové video na YouTube, vůbec jsme netušili kam až dojde projekt Hockey Talent Academy v polovině roku 2014. Od roku 2007 prošlo HTA přes dva a půl tisíce hráčů, uspořádali jsme na stovky výuk a sledovanost videí Hockey Talent Academy na YouTube již dosáhla hranice miliónu shlédnutí. Díky tomuto úspěchu jsme se rozhodli vytvořit videokanál, který se bude věnován aktivitám úspěšného evropského projektu Hockey Talent Academy.

Již řadu let sledujeme trendy tréninku dovedností v ledním hokeji a spolupracujeme z řadou expertů z celého světa. Právě proto jsme se po zralé úvaze rozhodli vytvořit tuto moderní a rozsáhlou videoknihovnu, která může být novou inspirací pro každého.

Tento web má dvě části, jednu volně přístupnou všem a druhou zpoplatněnou s řadou výhod, metodicky řazenou do jednotlivých kategorií s posloupností jednotlivých cviků, která Vám díky své názornosti dá podrobný návod „Jak se efektivně učit novým dovednostem“.

Věříme, že si nový HTA CHANNEL oblíbíte a stane se Vaším nepostradatelným pomocníkem v tréninku.


JAROMÍR PYTLÍK

Ing. Jaromír Pytlík - HEAD COACH Hockey Talent Academy

Jaromír Pytlík je autorem projektu Hockey Talent Academy i celé metodiky výuky hokejových dovedností v tomto projektu. Hráčsky působil v mládežnických kategoriích KLH Vajgar Jindřichův Hradec. Již jako šestnáctiletý okusil 2. ligu mužů v HC Vajgar Jindřichův Hradec, v sezóně 1995/96 to zkoušel v extraligové Dukle Jihlava, avšak v nabitém kádru neuspěl. Po zranění kolene hrál v Německu a Rakousku. Od roku 2005 se věnoval na klubové úrovni mládeži KLH Vajgar Jindřichův Hradec. Díky svému novátorskému přístupu k výuce hokejových dovedností podpořeného řadou klubových úspěchů se zanedlouho stal šéftrenérem a metodikem KLH Vajgar Jindřichův Hradec. Díky výsledkům v klubu byl nominován a schválen hlavním trenérem výběru KS ČSLH U15 a zároveň se stal členem trenérsko-metodické komise KS ČSLH. V sezóně 2014-2015 vedl v německém klubu Eisbaren Berlin vzdělávací program pro trenéry, je metodikem a specialistou na efektivní trénink dovedností.

Jaromír Pytlík - je autorem HTA Powerskatingu, je jedním z průkopníků stickhandlingu OFF-ICE v České republice, je demonstrátorem vzdělávacího programu trenérů ČSLH Technika bruslení, Powerskating a Stickhandling, je vývojovým autorem chráněné originální tréninkové pomůcky HTA SAS BOARD, HTA SCORING TARGET, umělých ploch pro OFF-ICE trénink - STICKHANDLING plochy, je autorem metodiky bruslení HTA X-SKATING, HTA EFECTIVITY SKATING, HTA SPEED SKATING, podílí se na vytváření metodických materiálů pro vzdělávání trenérů, spolupracuje s předními trenéry individuálních dovedností z Kanady, USA, Finska, Švédska a Ruska, je trenérem individuálních dovedností, podílel se na přípravě řady hráčů odcházejících do zámoří. Je absolventem nejvyšší profesionální trenérské licence A TŠ ČSLH při FTVS v Praze. Zajímavostí je, že je majitelem firmy na výrobu sportovních dresů FERRAX (www.ferrax.eu).

"Ze své vlastní zkušenosti vím, jak důležité je získat správné návyky a dovednosti již v ranném věku. Právě výborné hokejové dovednosti jsou jedním z hlavních a určujících faktorů v hráčské budoucnosti. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl vytvořit tento unikátní projekt, který všem dává možnost se zlepšovat a jít si za svým snem..."

"Jaromír představil našemu týmu velmi dobrý bruslařský program, který vede k větší efektivitě pohybu a zejména skluzu. Velmi mne zaujaly bruslařské schopnosti Jaromíra, vždy je lepší. když instruktor zaujme demonstrací bruslařských cvičení hráče natolik, že se chtějí zlepšit a bruslit jako on. Líbilo se mi, jak Jaromír rozfázoval svůj pohyb na kratší a základní prvky bruslení, které následně složil opět dohromady v nejefektivnější možný pohyb. I ti nejlepší bruslaři čelili výzvě těžkých bruslařských cvičení, které jim Jaromír pečlivě demonstroval, což pomohlo i nejlepším bruslařům k tomu, aby se stali ještě lepšími. Jako trenér týmu, jsem byl spoluprací potěšen a byl opravdu rád, že Jaromír pracoval s hráči takovým způsobem. Hráči se díky efektivním cvikům, které jim Jaromír ukázal zlepšovali a následně na bruslení pracovali i samostatně, když Jaromír zrovna nebyl přítomen, to je vždy znamením dobře odvedené práce."

Jeff Tomlinson, kanadský profesionální trenér, asistent národního týmu Německa


Pod vedením Jaromíra Pytlíka zdokonaloval své bruslení v sezóně 2014/2015 kompletní A tým Eisbarenu Berlín jehož součástí jsou hráči ze zámoří, kteří mají bohaté zkušenosti z NHL. Například finský reprezentant Antti Miettinen, který má na svém kontě 539 zápasů v NHL, dále kanaďané Mark Bell (450 utkání NHL), Julian Talbot, Matt Foy, T.J. Mulock, Darin Olver američané Jimmy Sharow, Barry Tallackson, Casey Borer. Z reprezentantů Německa je třeba zmínit kapitána Franka Hordlera, dále Constantina Brauna, André Rankela, Floriana Busche, Jensa Baxmanna a další, kteří mají starty za národní tým Německa. V dresu s medvědem na prsou absolvuje bruslařské tréninky i italský reprezentant Alex Trivellato či český útočník Petr Pohl, který hájil naposledy barvy Karlových Varů.


Za svou trenérskou kariéru si připsal jako hlavní trenér řadu výrazných úspěchů, převážně v mládežnických kategoriích.

2015 - vedoucí lektor vzdělávacího programu pro trenéry v německém klubu Eisbaren Berlin, podílí se na trénincích A týmu i juniorského týmu startující v nejvyšší DNL. S výběrem Jihočeského kraje ČSLH U15 se probojoval do závěrečných finálových bojů, kde Jihočeský výběr prohrál po nájezdech souboj o 3. místo.

2014 - jako hlavní trenér vedl tým Hockey Talent Academy, který zvítězil na XXIII. ročníku mezinárodního světového turnaje v kategorii U 16 a U 14 v rakouském Zell am See, jako hlavní trenér vedl tým Hockey Talent Academy, který získal bronz na XXIII. ročníku mezinárodního světového turnaje v kategorii U 12 v rakouském Zell am See.

2013 - vítěz mezinárodního turnaje v REGENSBURGHU BAMBINI TURNIER 2013 s mateřským klubem KLH Vajgar Jindřichův Hradec, 1. místo WTT - WORLD TALENT TOURNAMENT U13, 1.místo WTT - WORLD TALENT TOURNAMENT U10, 2.místo WORLD TOURNAMENT AUSTRIA - Zell am See U 13, 2.místo WTT - WORLD TALENT TOURNAMENT U 11, 3.místo WORLD TOURNAMENT AUSTRIA - Zell am See U 11, 2.místo WTT - WORLD TALENT TOURNAMENT U 12, 2.místo WTT - WORLD TALENT TOURNAMENT U 15, vítěz turnaje BAUER EURO INVITE U 15ém Zell am See, vítěz mezinárodního turnaje v REGENSBURGHU BAMBINI TURNIER 2014 s mateřským klubem KLH Vajgar Jindřichův Hradec, 3. místo v dlouhodobé soutěži ŽÁKOVSKÉ LIGY 8.tříd s mateřským klubem KLH Vajgar Jindřichův Hradec.

2012 - vítěz WORLD TOURNAMENT ZELL AM SEE roč.2001, vítěz WORLD TOURNAMENT ZELL AM SEE roč.1999, 3.místo ŽÁKOVSKÁ LIGA 6.tříd s KLH Vajgar Jindřichův Hradec, vítěz CZECH HOCKEY CHALLENGE CUP 2012

2011 - vítěz WORLD TOURNAMENT ZELL AM SEE roč.2000, vítěz LIONS CUP ESPOO FINSKO roč. 1999, 3.místo WORLD TOURNAMENT ZELL AM SEE roč.1998, vítěz CHRISTMAS CUP MOST roč. 2000, vítěz EASTER CUP MOST roč. 2001, vítěz EASTER CUP MOST roč. 1999

2010 - vítěz WORLD TOURNAMENT ZELL AM SEE roč.1999, vítěz WORLD TOURNAMENT ZELL AM SEE roč.1998, vítěz CHRISTMAS CUP MOST roč. 2002, vítěz CHRISTMAS CUP MOST roč. 2000, vítěz EASTER CUP MOST roč. 2000

2009 - 3. MÍSTO MTL METRO TOURNAMENT AAA ELITE KANADA MONTREAL, vítěz CHRISTMAS CUP MOST roč. 2001, vítěz EASTER CUP MOST roč. 1997

2008 - vítěz CHRISTMAS CUP MOST roč. 2000, vítěz CHRISTMAS CUP MOST roč. 1998 a další


Trenérsky se podílel se na výrazném výkonnostním vzestupu Jaromíra Pytlíka (r.n. 2001) vítěz HTA TEST camp 2011, vítěz HTA TEST campu 2012, vítěz HTA TEST campu 2013, 2.místo HTA TEST campu 2010, Samuela Solenského (r.n.1998), Martina Nečase (vítěz HTA TEST camp 2010, 2011 i 2012), Matyáše Filipa (r.n.2000) - vítěz HTA TEST camp 2011, vítěz HTA TEST campu 2012, 2.místo HTA TEST camp 2010, , Adama Kalaje (r.n. 1999) 2.místo HTA TEST camp 2011, Daniela Klusáčka (r.n.1999) 3.místo HTA TEST camp 2011, 2.místo HTA TEST camp 2012, Filipa Picky (r.n.2002) 2.místo HTA TEST camp 2012 a řady dalších talentovaných hráčů. Připravoval Denisu Pytlíkovou na olympiádu dětí a mládeže 2012 a 2013 v rychlobruslení, kde získala v obou ročnících shodně 3 medaile a stala se jednou z nejúspěšnějších sportovců na ODM 2012 i ODM 2013.

Zapomenuté heslo

Zadejte email, pod kterým jste se zaregistrovali:

Změna hesla

Pozor!

Pro přehrání tohoto videa musíte být zaregistrován a přihlášen: