CS CS CS

HTA Channel | Hockey Talent Academy | Tréninková videa | Hokej

Notice: Undefined variable: iframe in /home/domains/htavideo.com/web/public/www/includes/page/body1.php on line 222

METODICKÁ PODPORA PRO KLUBY

Vzhledem k rostoucímu zájmu nabízíme metodickou podporu pro kluby. Jedná se o podporu v oblasti zkvalitnění a kontrolu tréninkové procesu, zavádění moderních trendů a pomůcek v oblasti sportovního tréninku pro hráče lední hokeje. Podpora klubů může být realizována v těchto bodech:


  1. Semináře pro klubMezi metodickou podporu klubu patří semináře a besedy s trenéry, při kterých se dozvíte aktuální trendy v oblasti sportovního tréninku ledního hokeje. Poskytneme Vám informace a návod o možnostech tréninku hráčů ledního hokeje všech kategorií. Doporučíme Vám vhodné metody a konkrétní tréninkové jednotky pro celkový rozvoj Vašich hráčů.
  2. Ukázka tréninku na leděNabízíme Vám možnost ukázky tréninkové jednotky na konkrétní zaměření přímo ve Vašem klubu. Trénink bude specifický pro Vámi vybranou kategorii a bude sloužit jako návod a možný způsob rozvoje hráčů. Na stanovištích povedou hráče trenéři z hokejového projektu Hockey Talent Academy společně s Vašimi trenéry.
  3. Přístup do videotéky HTA trenérům klubuV rámci zkvalitnění tréninkového procesu Vám umožníme přístup do videoknihovny HTA, kde naleznete jednotlivé sekce, ze kterých si vyberete konkrétní dovednosti, na které se v tréninku zaměříte. Budete mít možnost shlédnout stovky videí s podrobným popisem a komentářem každého cviku.
  4. Testování hráčů v klubuV případě Vašeho zájmu jsme schopní Vám nabídnout standardizované testování hráčů daného klubu. Dostanete tak podrobné informace o každém z Vašich hráčů a budete je moci využít v tréninkovém procesu a ve snaze posunout hráče o další krok vpřed.
  5. Metodický dohledMetodickým dohledem rozumíme soustavný dohled na tréninkový proces v předem určeném období. Jedná se o odbornou pomoc klubům, kterým poskytneme: přístup do videotéky HTA, Testování hráčů, semináře s trenéry, kontrolu tréninkových jednotek na ledě i mimo něj, odbornou a poradenskou činnost.

Forgot password

Enter your email address under which you are registered:

Changing password

Attention!

To play this video, you must be registered and logged in: